APARTMÁ SV. MARKÉTA

Celkem užitná plocha cca 40 m2. Vlastní chodba s koupelnou a samostatným vchodem; 2 pokoje s ústředním topením; vlastní koupelna na chodbě se samostatným bojlerem, sprchovým koutem a WC; vlastní obývací kuchyň s ledničkou, sporákem, mikrovlnou troubou, jídelním stolem, 2 křesly; 3 jednolůžkové postele vč. lůžkovin a ručníků; možné 2 přistýlky na vyžádání; 1 parkovací plocha na dvoře zdarma; WIFI zdarma; nevhodné pro vozíčkáře; vhodné pro max. 5 osob.
Fotografie apartmá

SV. ANNA & MARKÉTA společně

Možnost připojit k apartmá sv. Markéty dvoulůžkový pokoj sv. Anny o rozloze 25m2. Pokoj má dvě oddělené postele, úložný nábytek a dvě křesla. Vznikne tak suita tří místností se společnou chodbou, vlastním vchodem a krom velké koupelny ještě s toiletou se sprchovým koutem. Celková rozloha 70 m2 a možnost ubytování až 7 osob.

Fotografie apartmá

APARTMÁ SV. LINHART – nově zrekonstruované!

Celkem užitná plocha cca 60 m2. Vlastní vchod přes společné foyer se schodištěm; 2 místnosti s předsíňkou a ústředním topením; vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC a vlastním bojlerem; vlastní obývací kuchyň s linkou, ledničkou, sporákem, mikrovlnou troubou, jídelním stolem a sezením; ložnice se 4 posteli vč. lůžkovin a ručníků. 1 parkovací plocha na dvoře zdarma; WIFI zdarma; nevhodné pro vozíčkáře; vhodné pro max. 4 osob.

Fotografie apartmá

APARTMÁ SV. MOŘIC – nově zrekonstruované!

Celkem užitná plocha cca 55m2. Vlastní vchod s chodbou; 2 místnosti s ústředním topením; vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC a vlastním bojlerem; vlastní obývací kuchyň s linkou, ledničkou, sporákem a jídelním stolem, s rozkládací pohovkou, která může sloužit k posezení nebo jako plnohodnotné jedno až dvojlůžko. Ložnice se dvěma jednolůžky a rozkládací pohovkou, která může sloužit jako plnohodnotné jedno až dvojlůžko, skříň k uložení věcí. Bezplatné parkovací míst na dvoře (parkování v okolí dostupné); WIFI zdarma; nevhodné pro vozíčkáře; vhodné pro max. 6 osob.

Fotografie apartmá

HISTORICKÉ APARTMÁ SV. MIKULÁŠ – pro náročné!

Celkem užitná plocha cca 55 m2. Stylově zařízené apartmá v hlavní budově na stejném patře jako apartmá sv. Linhart; vlastní vchod přes společnou půvabně dobovou halu s prostorným schodištěm; 2 místnosti s ústředním topením; vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC a vlastním bojlerem; v předpokoji je lednice, kávovar, rychlovarná konvice, základní vybavení pro snídani. V prostorném hlavním pokoji se nachází jídelní stůl, sofa, malý pracovní stolek, velká manželská postel, dvě pohodlná křesla; 1 parkovací plocha na dvoře zdarma; WIFI zdarma; nevhodné pro vozíčkáře; vhodné pro max. 2 osoby. Malé dítě bez nároku na lůžko možné.
Fotografie apartmánu

 

Příjezd od 15 do 20 hod., odjezd před 11 hod.